Action Camera GoPro Hero4 Silver Edition

  Спореди

Video Resolution 4K,4K 17:9 ,2.7K , 2.7K 17:9, 1440p, 1080p, 1080p SuperView, 960p 720p, 720p, SuperView, WVGA
Frames per Second (fps) NTSC fps 240, 120 ,100,60,50,30,25, 24,15,12
Photo Resol...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Video Resolution 4K,4K 17:9 ,2.7K , 2.7K 17:9, 1440p, 1080p, 1080p SuperView, 960p 720p, 720p, SuperView, WVGA
Frames per Second (fps) NTSC fps 240, 120 ,100,60,50,30,25, 24,15,12
Photo Resolution 12MP, 10MP, 7MP, 5MP
Burst Photo 30 photos/1 second, 30 photos/2 seconds, 30 photos/3 seconds
Time Lapse 0.5, 1, 2, 5, 10, 30, 60 second intervals
Image Quality + Optics 33% improved image sharpness compared to HERO3: Black Edition
Rechargeable lithium-ion battery
Rated at 1180mAH, 3.7V, 4366mWh
Storage microSD Class 10 card required. Up to 64GB capacity supported
Waterproof to 131’/40m.
SuperView Settings
SuperView Mode Video Resolution 1080 SuperView 1920 x 1080 , 720 SuperView 1280 x 720
- HERO4 Silver is the first-ever GoPro to feature an integrated touch display

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка