Action Camera GoPro Hero4 Black Edition

32.890,00 ден.   Спореди

Camera: 88g (3.1oz)

Camera with housing: 152g (5.4oz)
- See more at: http://shop.gopro.com/EMEA/cameras/hero4-black/CHDHX-401-master.html#.dpuf
Video Format

H.264 codec, .mp4...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 32.890,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Camera: 88g (3.1oz)

Camera with housing: 152g (5.4oz)
- See more at: http://shop.gopro.com/EMEA/cameras/hero4-black/CHDHX-401-master.html#.dpuf
Video Format

H.264 codec, .mp4 file format
Video Resolutions
Video Resolution


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка