Action Camera GoPro Hero Session

Action Camera GoPro Hero Session

14.290,00 ден.   Спореди

Smallest, lightest GoPro yet
Durable and waterproof to 33' (10m), no housing needed
Easy one-button control, power up and capture videos or photos with a single press
Professional quality ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 14.290,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Smallest, lightest GoPro yet
Durable and waterproof to 33' (10m), no housing needed
Easy one-button control, power up and capture videos or photos with a single press
Professional quality up to 1440p30, 1080p60 and 720p100 video
8MP photos with 10 fps Burst
Ultra sharp image quality with all-glass lens
Ultra wide-angle field of view with reduced distortion
Rechargeable lithium-ion battery
Rated at 1000mAh, 3.8V, 3.23Wh
Integrated with camera


More Info: http://shop.gopro.com/EMEA/cameras/hero4-session/CHDHS-101-EU.html

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка