Acer TM5744Z-P62230/0GB

Acer TM5744Z-P62230/0GB

17.183,00 ден.   Спореди

Acer TM5744Z-P62230/0GB, Black, Intel Pentium Dual Core P6200 (2.13GHz, 3MB Cache) CPU, Intel GMA 4500MHD UMA VGA, 0MB 1333MHz DDR3, 320GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 802.1 b/g/n, Acer Crystal Eye...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 17.183,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer TM5744Z-P62230/0GB, Black, Intel Pentium Dual Core P6200 (2.13GHz, 3MB Cache) CPU, Intel GMA 4500MHD UMA VGA, 0MB 1333MHz DDR3, 320GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 802.1 b/g/n, Acer Crystal Eye Camera, 2 in 1 card Reader, 3 x USB ports, VGA port, 6 cell Battery, Linux Lite version, 15.6" HD (1366X768) CineCrystal LED, NX.V5NEX.010

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка