ACER LED 23.8'' IPS G246HYLBID, 16:9 Full HD 1920 x 1080, 100,000,000:1, Brightness 250 cd/m2 , VGA + DVI (w/HDCP)+HDMI

7.846,00 ден.   Спореди

MONITOR ACER LED 23.8'' IPS G246HYLBID, 16:9 Full HD 1920 x 1080, 100,000,000:1, Brightness 250 cd/m2 , VGA + DVI (w/HDCP)+HDMI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 7.846,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MONITOR ACER LED 23.8'' IPS G246HYLBID, 16:9 Full HD 1920 x 1080, 100,000,000:1, Brightness 250 cd/m2 , VGA + DVI (w/HDCP)+HDMI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка