ACER Gateway NE-56R31U/500GB/Win8 - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz

ACER Gateway NE-56R31U/500GB/Win8 - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz

14.999,00 ден.   Спореди

ACER Gateway NE-56R31U/Win8 - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4 GB DDR3-1066MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ACER Gateway NE-56R31U/Win8 - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4 GB DDR3-1066MHz RAM, 320 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400 Lithium Ion, Gigabit Ethernet, Intel HM70 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 3xUSB, 2.6kg, Windows 8, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 16ms, P/N: L-NX.Y1KAA.007 Преносни компјутери Acer www.set.mk 23242 37966 ACER Gateway NE-56R31U/Win8 - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz 365 5 nemaACER Gateway NE-56R31U/500GB/Win8 - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 4 GB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400 Lithium Ion, Gigabit Ethernet, Intel HM70 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 3xUSB, 2.6kg, Windows 8, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 16ms, P/N: L-NX.Y1KAA.007

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка