Acer E5-571 Intel Core i3-5005U Processor (3M Cache, 2.00 GHz), Intel HD Graphics VGA, 4 GB DDR3, 500 GB HDD, DVDRW, Web Camera, Bluetooth, IEEE 802.11b/g/n, 6-cell Lithium Ion (Li-Ion) 2500 mAh, HDMI, 1 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, Card Reader, RJ-45, V

20.314,00 ден.   Спореди

Acer E5-571 Intel Core i3-5005U Processor (3M Cache 2.00 GHz)
• Intel HD Graphics VGA
• 4 GB DDR3
• 500 GB HDD
• DVDRW
• Web Camera
• Bluetooth
• IEEE 802.11b/g/n Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 20.314,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer E5-571 Intel Core i3-5005U Processor (3M Cache 2.00 GHz)
• Intel HD Graphics VGA
• 4 GB DDR3
• 500 GB HDD
• DVDRW
• Web Camera
• Bluetooth
• IEEE 802.11b/g/n
• 6-cell Lithium Ion (Li-Ion) 2500 mAh
• HDMI
• 1 x USB 3.0
• 2 x USB 2.0
• Card Reader
• RJ-45
• VGA
• Linux
• 15.6`` (1366 x 768) WXGA Acer Cinecrystal LED LCD
• NX.GCEEX.010

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка