Acer Aspire AS5750G-2334G75MNkk/500GB HDD (w/XB-620 Carry Bag) - Intel i3 2330M (2.2GHz

Acer Aspire AS5750G-2334G75MNkk/500GB HDD (w/XB-620 Carry Bag) - Intel i3 2330M (2.2GHz

25.999,00 ден.   Спореди

Acer Aspire AS5750G-2334G75MNkk/500GB HDD (w/XB-620 Carry Bag) - Intel i3 2330M (2.2GHz, 3MB Cache, TurboBoost) CPU, NVIDIA GeForce GT520M 1GB DDR3 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer Aspire AS5750G-2334G75MNkk/500GB HDD (w/XB-620 Carry Bag) - Intel i3 2330M (2.2GHz, 3MB Cache, TurboBoost) CPU, NVIDIA GeForce GT520M 1GB DDR3 VGA, 4096 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera 1.3Megapixels, DVDRW Multi ODD, Bluetooth 3.0, 802.11b/g/n LAN, Battery 6cells Li-Ion, HDMI, 3 x USB 2.0, D-SUB VGA TV-Out, Card Reader, Linux, XB-620 Carry Bag, Black, 15.6" HD LED (1366x768)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка