Acer AS5733-384G50Mnkk

Acer AS5733-384G50Mnkk

21.999,00 ден.   Спореди

Acer AS5733-384G50Mnkk, Black, Intel Core i3 380M (2.53 GHz, 3MB Cache) CPU, Intel GMA 4500MHD UMA VGA, 4096MB 1333MHz DDR3, 500GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 802.1 b/g/n, Acer Crystal Eye Camera,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 21.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Acer AS5733-384G50Mnkk, Black, Intel Core i3 380M (2.53 GHz, 3MB Cache) CPU, Intel GMA 4500MHD UMA VGA, 4096MB 1333MHz DDR3, 500GB 5400rpm HDD, DVD+/-RW, Wireless 802.1 b/g/n, Acer Crystal Eye Camera, 2 in 1 card Reader, 3 x USB ports, VGA port, 6 cell Battery, 15.6" HD (1366X768) CineCrystal LED, Acer NX.RN5EX.009

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка