A4TECH N-708X V-TRACK PADLESS USB
A4TECH N-708X V-TRACK PADLESS USB

A4TECH N-708X V-TRACK PADLESS USB

420,00 ден.   Спореди

оптички
USB приклучок
резолуција: 1.000dpi
работи на сите подлоги


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 420,00 ден.

пред 2 денови
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


оптички
USB приклучок
резолуција: 1.000dpi
работи на сите подлоги


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка