A4TECH MOUSE X5-60MD-2 Dual Focus Run on Shine 2X Mini Optical Mouse USB (Black)

354,00 ден.   Спореди

Tip : Opticki Interface: USB Rezolucija: 800 dpi Podrznani tehnologii: Dual Focus Boja: Crna Dopolnitelni funkcii: 2x klik Garancija: 12 meseci


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конико компјутери http://www.koniko.com.mk/   Детали 354,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Tip : Opticki Interface: USB Rezolucija: 800 dpi Podrznani tehnologii: Dual Focus Boja: Crna Dopolnitelni funkcii: 2x klik Garancija: 12 meseci

Интерфејс USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка