A4-X7-G100 Gaming Keyboard PRO, USB interface

690,00 ден.   Спореди

3xFAST gaming keyboard
Built-in headset & USB 2.0 extension ports
 


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 690,00 ден.

пред 4 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3xFAST gaming keyboard
Built-in headset & USB 2.0 extension ports
 

Тип на кабел Wired
Интерфејс USB

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка