A4-PK-600MJ WEBCAM 1.3 MP

A4-PK-600MJ WEBCAM 1.3 MP

699,00 ден.   Спореди

КАМЕРА ЗА КОМПЈУТЕР РЕЗОЛУЦИЈА : 1.3 MPIX (1280X1024 - ВИДЕО / 2560X1920 - ФОТО) СЕНЗОР - CMOS ВГРАДЕН МИКРОФОН USB ПРИКЛУЧОК


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 699,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


КАМЕРА ЗА КОМПЈУТЕР РЕЗОЛУЦИЈА : 1.3 MPIX (1280X1024 - ВИДЕО / 2560X1920 - ФОТО) СЕНЗОР - CMOS ВГРАДЕН МИКРОФОН USB ПРИКЛУЧОК

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка