970127-0914 Labtec Pulse 485, 2.1 / 28 W RMS

1.950,00 ден.   Спореди

Шифра 19054 - 970127-0914 Labtec Pulse 485, 2.1 / 28 W RMS


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.950,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 19054 - 970127-0914 Labtec Pulse 485, 2.1 / 28 W RMS

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка