4GB PQI SDHC Card Class6
4GB PQI SDHC Card Class6

4GB PQI SDHC Card Class6

363,00 ден.   Спореди

Шифра 25244 - 4GB PQI SDHC Card Class6


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 363,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 25244 - 4GB PQI SDHC Card Class6

Капацитет 4 GB
Тип на мемориска картичка MicroSD
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка