4GB PQI Intelligent Drive i812

4GB PQI Intelligent Drive i812

399,00 ден.   Спореди

4GB PQI Intelligent Drive i812, Deep Blue


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


4GB PQI Intelligent Drive i812, Deep Blue

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка