48-Port 10/100Base-TX Fast Ethernet Switch

48-Port 10/100Base-TX Fast Ethernet Switch

9.851,00 ден.   Спореди

48-Port 10/100Base-TX Fast Ethernet Switch


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.851,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


48-Port 10/100Base-TX Fast Ethernet Switch

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка