2GB PQI Micro SD Card

2GB PQI Micro SD Card

247,00 ден.   Спореди

2GB PQI Micro SD Card, 1 Adaptor(SD)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 247,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2GB PQI Micro SD Card, 1 Adaptor(SD)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка