2GB DDR3 1600MHz 240pin PQI CL8-8-8-24

2GB DDR3 1600MHz 240pin PQI CL8-8-8-24

720,00 ден.   Спореди

2GB DDR3 1600MHz 240pin PQI CL8-8-8-24


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 720,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2GB DDR3 1600MHz 240pin PQI CL8-8-8-24

Рам капацитет 2 GB
Магистрала 1600 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка