2GB DDR2 800MHz Kingston
2GB DDR2 800MHz Kingston
2GB DDR2 800MHz Kingston

2GB DDR2 800MHz Kingston

1.590,00 ден.   Спореди

2GB DDR2 800MHz Kingston, Non-ECC CL6 DIMM, KVR800D2N6/2G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.590,00 ден.

пред 2 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2GB DDR2 800MHz Kingston, Non-ECC CL6 DIMM, KVR800D2N6/2G


Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка