2GB DDR2 800MHz 240pin U-DIMM, PQI CL5
2GB DDR2 800MHz 240pin U-DIMM, PQI CL5

2GB DDR2 800MHz 240pin U-DIMM, PQI CL5

1.684,00 ден.   Спореди

Шифра 25168 - 2GB DDR2 800MHz 240pin U-DIMM, PQI CL5


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.684,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 25168 - 2GB DDR2 800MHz 240pin U-DIMM, PQI CL5

Магистрала 800 MHz
Рам капацитет 2 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка