26.20.5085-1 19” Cable rail with 2 plastic cable lugs and brush seal

26.20.5085-1 19” Cable rail with 2 plastic cable lugs and brush seal

1.490,00 ден.   Спореди

26.20.5085-1 19” Cable rail with 2 plastic cable lugs and brush seal, 1U


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.490,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


26.20.5085-1 19” Cable rail with 2 plastic cable lugs and brush seal, 1U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка