26.20.5080-1 19” Cable rail with 5 plastic cable lugs

26.20.5080-1 19” Cable rail with 5 plastic cable lugs

550,00 ден.   Спореди

26.20.5080-1 19” Cable rail with 5 plastic cable lugs, 40x50mm, 1U


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 550,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


26.20.5080-1 19” Cable rail with 5 plastic cable lugs, 40x50mm, 1U

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка