21.99.0995-2 VALUE UTP Cable Cat.6

21.99.0995-2 VALUE UTP Cable Cat.6

5.784,00 ден.   Спореди

21.99.0995-2 VALUE UTP Cable Cat.6, solid wire, AWG24, 300m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.784,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


21.99.0995-2 VALUE UTP Cable Cat.6, solid wire, AWG24, 300m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка