1GB DDR2-800 Kingston CL6 SoDimm KT-KVR800D2S6/1G

1GB DDR2-800 Kingston CL6 SoDimm KT-KVR800D2S6/1G

725,00 ден.   Спореди

Шифра 25246 - 1GB DDR2-800 Kingston CL6 SoDimm KT-KVR800D2S6/1G


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 725,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 25246 - 1GB DDR2-800 Kingston CL6 SoDimm KT-KVR800D2S6/1G

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка