19" Fixed Shelf Lanberg 1U/483x300mm 25kg

1.179,00 ден.   Спореди

19" Fixed Shelf Lanberg 1U/483x300mm 25kg

Fixed shelf 1U matching only for 19" wall mount and free standing Lanberg cabinet's with a depth of 600 mm.

Features:
- Shelf dimen...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.179,00 ден.

пред 2 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.190,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


19" Fixed Shelf Lanberg 1U/483x300mm 25kg

Fixed shelf 1U matching only for 19" wall mount and free standing Lanberg cabinet's with a depth of 600 mm.

Features:
- Shelf dimensions: 483 x 300 mm,
- Loading capacity: 25 Kg.,
- Montage: Front and rear four point,
- Colour: Black RAL9004.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка