16.01.4220-10 External 3.5 HDD Box	20	5	ima16.01.4248-10 Ext.CD/DVD/HDD-Box,Aluminium,5,25,USB2.0

16.01.4220-10 External 3.5 HDD Box 20 5 ima16.01.4248-10 Ext.CD/DVD/HDD-Box,Aluminium,5,25,USB2.0

1.299,00 ден.   Спореди

ASUS P53E-SO161/0GB - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD2000 UMA VGA, 0 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 2.1+EDR,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS P53E-SO161/0GB - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz, 2MB, 32nm) CPU, Intel HD2000 UMA VGA, 0 MB DDR3-1333MHz RAM, 500 GB 7200 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Bluetooth 2.1+EDR, Battery 6cell 5200, 6hrs batt.life, 0.3MPix WebCam, Shock shield, <2.6kg, HDMI, 3xUSB, Business Card holder, 15.6 non-glare HD LED (1366x768) Преносни компјутери Asus www.set.mk 25482 37336 ASUS P53E-SO161/0GB - Intel Pentium B960 DualCore (2.2GHz 700 5 nemaCorsair 1GB DDR, VS1GB400C3, PC3200 64Mx64non-ECC 184 DIMM, Unbuffered, CL2.5, 32Mx8 DRAMs Меморија Corsair www.set.mk 1390 25080 Corsair 1GB DDR 1800 5 nemaInnoAX 8cm CD-RW (Jewel Box) Медии Inno3D www.set.mk 20 10052 InnoAX 8cm CD-RW (Jewel Box) 0 18 imaInnoAX 8cm CD-RW (Plastic Bag) Медии Inno3D www.set.mk 20 10053 InnoAX 8cm CD-RW (Plastic Bag) 0 18 ima11.03.1290-40 HDD external/internal converter set Преносни кутии Roline www.set.mk 999 10076 11.03.1290-40 HDD external/internal converter set 7 5 ima16.01.4220-10 External 3.5 HDD Box, IEEE 1394a

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка