16.01.3030-25 HDD Mounting Adapter

16.01.3030-25 HDD Mounting Adapter

139,00 ден.   Спореди

16.01.3030-25 HDD Mounting Adapter, Type 3.5 to 2.5


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 139,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


16.01.3030-25 HDD Mounting Adapter, Type 3.5 to 2.5

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка