15.99.2159-20 4-port USB 2.0 PCI card with VIA chipset

15.99.2159-20 4-port USB 2.0 PCI card with VIA chipset

499,00 ден.   Спореди

15.99.2159-20 4-port USB 2.0 PCI card with VIA chipset


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


15.99.2159-20 4-port USB 2.0 PCI card with VIA chipset

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка