12.01.1087-100 UTP connector

12.01.1087-100 UTP connector

79,00 ден.   Спореди

12.01.1087-100 UTP connector, (10 packs) RJ45 8/8, for round cable


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 79,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


12.01.1087-100 UTP connector, (10 packs) RJ45 8/8, for round cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка