11.99.8718-20 VALUE USB 2.0 Cable

11.99.8718-20 VALUE USB 2.0 Cable

129,00 ден.   Спореди

11.99.8718-20 VALUE USB 2.0 Cable, Type A - 5-pin Mini, 1.8m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 129,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


11.99.8718-20 VALUE USB 2.0 Cable, Type A - 5-pin Mini, 1.8m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка