11.99.5451-25 / 11.99.0520-25 KVM Cable,1xHD15 M/M 2xPS/2 M/M,3C+4,1.8m

11.99.5451-25 / 11.99.0520-25 KVM Cable,1xHD15 M/M 2xPS/2 M/M,3C+4,1.8m

379,00 ден.   Спореди

11.99.5451-25 / 11.99.0520-25 KVM Cable,1xHD15 M/M 2xPS/2 M/M,3C+4,1.8m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 379,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


11.99.5451-25 / 11.99.0520-25 KVM Cable,1xHD15 M/M 2xPS/2 M/M,3C+4,1.8m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка