11.99.4349-30 3.5mm stereo M to 2x RCA M

11.99.4349-30 3.5mm stereo M to 2x RCA M

169,00 ден.   Спореди

11.99.4349-30 3.5mm stereo M to 2x RCA M, 10.0m, tin-plated, black colour


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 169,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


11.99.4349-30 3.5mm stereo M to 2x RCA M, 10.0m, tin-plated, black colour

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка