11.04.5525-25 Monitor cable DVI M/M, dual link, 2.0m

519,00 ден.   Спореди

11.04.5525-25 Monitor cable DVI M/M, dual link, 2.0m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 519,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


11.04.5525-25 Monitor cable DVI M/M, dual link, 2.0m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка