11.01.5416-25 Extension Cable Set: 1xHD15 M/F, 2xPS/2 M/F, 1xEuro Power Extension Cable 1.5m

240,00 ден.   Спореди

11.01.5416-25 Extension Cable Set: 1xHD15 M/F, 2xPS/2 M/F, 1xEuro Power Extension Cable 1.5m


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 240,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


11.01.5416-25 Extension Cable Set: 1xHD15 M/F, 2xPS/2 M/F, 1xEuro Power Extension Cable 1.5m

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка