Миксер Moulinex DD853830

Миксер Moulinex DD853830

3.549,00 ден.   Спореди

Миксер Moulinex DD853830, Стапчест, Боја Инокс-црна, моќност 700W, 1 брзина, Турбо копче, Сад 500 мл, Додаток за матење, Додаток за сецкање, Додаток за рендање, лесно разглобување за перење во машина


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.549,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Миксер Moulinex DD853830, Стапчест, Боја Инокс-црна, моќност 700W, 1 брзина, Турбо копче, Сад 500 мл, Додаток за матење, Додаток за сецкање, Додаток за рендање, лесно разглобување за перење во машина

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи