Демонот и госпоѓица Прим

  Спореди

Во овој роман, Пауло Коелјо во својот препознатлив хуманистички стил го елаборира вечниот раскол на кој е осуден човекот меѓу Доброто и Злото, на повеќе места вплеткувајќи во содржината и легенди соби...

Прикажи повеќе

Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во овој роман, Пауло Коелјо во својот препознатлив хуманистички стил го елаборира вечниот раскол на кој е осуден човекот меѓу Доброто и Злото, на повеќе места вплеткувајќи во содржината и легенди собирани од сите страни на светот во кои човекот самиот се обидува да најде решение за својата вечна поделеност.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи