Девојките на Марко - Оливера Николова

147,00 ден.   Спореди

Издавач: Просветно дело Автор: Оливера Николова   Во лектирата се раскажува за едно дете по име Марко. Тој служи војска, но таму има и доста девојки, за да им бидеш интересен на девојките треба да ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 147,00 ден.

пред 12 месеци
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Издавач: Просветно дело Автор: Оливера Николова   Во лектирата се раскажува за едно дете по име Марко. Тој служи војска, но таму има и доста девојки, за да им бидеш интересен на девојките треба да си одиш дома за викенд и да им раскажуваш како си поминал дома за да им биде интересно на нив. За тоа му помага неговата сестра за да викендот му биде интересен и да има што да раскажува...

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 10 месеци

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

wh0cd531867 extra resources