Антифриз G12

190,00 ден.   Спореди

Антифириз G12 - концентрат 1L Со продолжено времетраење
За алуминиумски мотори
Без нитрати, амини и фосфатни адитиви


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 190,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Антифириз G12 - концентрат 1L Со продолжено времетраење
За алуминиумски мотори
Без нитрати, амини и фосфатни адитиви

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи